Spoštovani starši, spoštovani delavci šole,

šolski sklad Osnovne šole Franca Rozmana – Staneta Maribor deluje že vrsto let in tako izpolnjuje svoje poslanstvo – ne gre samo za pomoč socialno šibkejšim učencem, temveč tudi za višanje standarda pouka ter za financiranje in s tem spodbujanje dejavnosti ter projektov za vse učence naše šole.

Pri svojem delu smo uspešni, pomagali smo učencem, da so se letošnje šole v naravi v Poreču in na Pohorju učenci udeležili v res velikem številu. Nabavili smo kolesa za opravljanje kolesarskega izpita v 5. razredu, pomagali pri plačilu obveznosti staršev in še kaj. Vsak evro namensko porabimo v dobrobit učencev. Veseli bomo tudi vašega prispevka.

Zloženke s podatki za nakazila (v enkratnem znesku ali po obrokih) se nahajajo tukaj 1 ZLOŽENKA_21-22_ŠOLSKI _SKLAD. Morebitno sodelovanje oz. izpolnjeno pristopno izjavo lahko oddate v tajništvu šole ali razredniku.

Samo s sodelovanjem bomo uresničili načelo »Vsi za sklad, sklad za vse!«

Predsednica UO šolskega sklada:

Urška Oblak