V preteklem tednu je potekal že tradicionalni teden otroka, kar smo na naši šoli izkoristili in pripravili šolski likovni natečaj na temo “Odgovor je pogovor, prijatelj pa nagrada!”. Učenci od 1. do 3. razreda so ustvarili čudovite likovne izdelke, ki smo jih učiteljice s prostovoljkami uokvirile in razstavile.

Razstavljene izdelke boste lahko starši danes na popoldanskih pogovornih urah, učenci pa v četrtek skupaj z učiteljicami zamenjali za Rozmanov cekin. Priporočen znesek za Rozmanov cekin je 2 EUR. Zbrana sredstva in vsi prispevki so namenjeni šolskemu skladu, kateri uspešno deluje na šoli, pomaga učencem in staršem pri plačilih, skrbi za nagrajevanje učencev in nadstandardni program.

Veseli smo vašega sodelovanja, truda, pomoči. Samo s skupnim trudom in delom bomo uresničili naše načelo: “Vsi za sklad, sklad za vse!”