Šolski sklad Osnovne šole Franca Rozmana – Staneta Maribor deluje že vrsto let in tako z aktivnim zbiranjem sredstev izpolnjuje svoje poslanstvo. Slednje se ne nanaša samo na pomoč socialno šibkejšim učencem, temveč tudi na višanje standarda pouka ter na financiranje in s tem spodbujanje raziskovalnih, kulturnih, športnih in drugih interesnih dejavnosti ter projektov, ki niso sestavina izobraževalnega programa oziroma se ne financirajo iz javnih sredstev za vse učence naše šole.

Pri svojem delu smo v zadnjem času izjemno uspešni, saj se tako učenci, starši kot tudi zaposleni skupaj trudimo z zbiranjem sredstev direktno na račun sklada, s sodelovanjem na Dobromajskem koncertu, tržnici rabljenih knjig, dobrodelnem srečelovu in še kje.

Zloženko s podrobnejšimi informacijami o šolskem skladu in pristopno izjavo dobite pri razrednikih ali na šolski spletni strani TUKAJ.

Prav tako objavljamo prošnjo za donacijo.

Samo s sodelovanjem bomo uresničili načelo »Vsi za sklad, sklad za vse!«

Predsednica UO šolskega sklada: Urška Oblak